Pokoje

Pokoje w Hotelu Morskim

Hotel dysponuje 18 komfortowo urządzonymi pokojami. Wszystkie wyposażone są w telewizję oraz łazienkę z prysznicem. Większość pokoi posiada klimatyzację. Wnętrza zostały urządzone w ciepłych, stonowanych barwach nawiązująć do klimatu morskiego. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy internet. Na miejscu dostępny jest bezpłatny.

Pobyt nad bałtykiem

Nasi Goście mają pewność, że ich prywatność jest priorytetem. Każdy pokój jest wyposażony w nowoczesną łazienkę z prysznicem, dostarczającą ukojenia po aktywnym dniu. Większość z naszych pokoi oferuje także klimatyzację, co sprawia, że komfortowe warunki są dostępne przez cały rok.

Podczas pobytu w hotelu nie zabraknie dostępu do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Pozostając w kontakcie z bliskimi czy prowadząc sprawy biznesowe, nasi Goście mogą korzystać z nieograniczonej łączności.

Zarezerwuj swój pobyt już dziś i pozwól nam sprawić, że każdy moment w naszym hotelu stanie się dla Ciebie wyjątkowy. Tu każdy Gość jest mile widziany, a my troszczymy się o to, abyś czuł się jak w swoim wymarzonym domu nad morzem.

Zarezerwuj pokój już dziś!

Rozpocznij swoją podróż bez stresu! Zarezerwuj pokój już dziś, by doświadczyć przyjemności spędzenia czasu w naszym gościnnym hotelu nad Bałtykiem.